Contact

Miriam Kirby
tel +31-(0)6-40019137
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  Email

Play tracks

Beethoven

 

Klein  

 

Krasa  

 

  

Concerts

Concerts 2018/2019

2018

Tuesday 30 January 8.00 pm
Kunstkring Ommen, Huize 't Laer
http://www.kunstkring-ommen.nl/wp/?page_id=358

Friday 2 March 7.30 pm
Auditorium Gonville & Caius College, Cambridge
http://www.admin.cam.ac.uk/whatson/detail.shtml?uid=d1059c96-4275-4626-b118-e119a1c774a2

Sunday 8 April 12.00 pm
with Daniël Kramer, piano
Pulchri, The Hague
http://www.pulchri.nl/agenda

Sunday 15 April 4.00 pm
with Pauline Oostenrijk, oboe
Domani, Venlo
http://www.domani-venlo.nl/cultuuragenda/the-hague-string-trio

Wednesday 18 April 12.45 pm
Pause concert, Kloosterkerk, The Hague
https://www.kunstcentrum-kloosterkerk.nl/concert/id/419

Tuesday 29 May 12.30 pm
Thomaskerk, Amsterdam
http://www.thomaskerk.nl/nieuws/lunchconcerten

Sunday 24 June 8.00 pm
Chajcentrum, Synagoge Bezuidenhout, The Hague
https://www.joodserfgoeddenhaag.nl/events/event/24-juni-chajcentrum-den-haag-klassiek-concert-after-the-darkness-door-the-hague-string-trio/

Sunday 1 July 7.30 pm
private concert, Oegstgeest

Saturday 6 October 4.00 pm
Goudse Glazendag
Sint Jan Church, Gouda
http://www.sintjan.com/

Sunday 18 November 4.00 pm
Haagse Kunstkring, The Hague
https://www.haagsekunstkring.nl/

Thursday 22 November 8.00 pm
with Pauline Oostenrijk, oboe
Kamermuziek Oosterbeek
Vredebergkerk, Oosterbeek
http://www.kamermuziekoosterbeek.nl/index.php?home

2019

Wednesday 16 January 12.45 pm
Pause concert, Kloosterkerk, The Hague

Friday 8 March 8.00 pm
't Mosterdzaadje, Santpoort
http://www.mosterdzaadje.nl/index.html

Sunday 10 March 11.00 am
Kasteel Oud Wassenaar

Sunday 24 March 3.30 pm
Het Jagthuis, Nederhorst den Berg
http://www.jagthuis.nl/

Sunday 31 March 3.00 pm
Remonstrantse Kerk, Waddinxveen
http://www.muziekinwaddinxveen.nl/

Sunday 14 April 12.00 pm
Stichting Koffieconcerten Harlingen
Doopsgezinde Kerk, Harlingen
http://www.koffieconcerten-harlingen.nl/index_bestanden/Page1923.htm

 

joomla template 1.6